Rekrutacja i zapisy

Niepubliczne Przedszkole Alutka prowadzi rekrutację dzieci przez cały rok.

Rekrutacja Nowych Dzieci

Zapraszamy Rodziców dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat do zapisów do Niepublicznego Przedszkola Alutka na rok szkolny 2024/2025.

W celu zapisania dziecka do naszej placówki, prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia dziecka i przesłanie jej na adres mailowy poczta@przedszkolealutka.pl lub złożenie osobiście w siedzibie przedszkola.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny +48 536 863 430.

Przedszkole Alutka działa również na zasadach przedszkola publicznego

Na mocy umowy podpisanej z Urzędem Gminy w Jaworzu, nasze przedszkole realizuje zadanie publiczne pod nazwą "Zapewnienie dzieciom w wieku przedszkolnym, zamieszkałym na terenie gminy Jaworze, prawa do korzystania z wychowania przedszkolnego w niepublicznym przedszkolu."

W ramach tej umowy Przedszkole Alutka zapewnia dzieciom z gminy Jaworze bezpłatne nauczanie, wychowanie i opiekę w czasie nie krótszym niż 5 godzin dziennie.

Dzieci Obecnie Uczęszczające do Przedszkola

Nasi wychowankowie mają pierwszeństwo przyjęcia na kolejny rok.

Warunkiem przyjęcia dziecka uczęszczającego do naszego przedszkola jest podpisanie
kolejnej umowy o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w naszym przedszkolu.

Ilość miejsc w poszczególnych grupach w roku szkolnym 2024/2025

Grupy liczą – do 15-stu wychowanków

Planowane zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2024/2025:

• Dogoterapia
  • Artterapia
  • Muzykoterapia
  • Alutkowe kuchcikowo
  • Doświadczalska Alutka
  • Rytmika
  • Język angielski

Harmonogram rekrutacji do przedszkola w roku 2024/2025:

• rekrutacja dzieci odbywa się przez cały rok.
  • karty zgłoszenia dziecka są przyjmowane według kolejności zgłoszeń.

Wypełnioną „Kartę zgłoszenia dziecka” prosimy przesyłać drogą mailową na adres: poczta@przedszkolealutka.pl lub złożyć osobiście w siedzibie przedszkola.

Plik(i) do pobrania

Karta zgłoszenia dziecka do Niepublicznego Przedszkola Alutka w Jaworzu 2024/25