Nowa strona internetowa Przedszkola Alutka w Jaworzu

dodano: 2017-05-14

Witamy Was na nowej stronie internetowej Niepublicznego Przedszkola Alutka w Jaworzu. Mamy nadzieję, że serwis www.przedszkolealutka.pl będzie od dziś Waszą ulubioną stroną internetową.

Nasi Drodzy!

Oddajemy Wam do użytku nowy serwis internetowy Niepublicznego Przedszkola Alutka w Jaworzu. Mamy nadzięję, że się Wam spodoba i że będzie Wam dobrze służył. Z naszej strony dołożymy wszelkich starań, by informację w nim zawarte były aktualne i każdy Odwiedzający znalazł w nim potrzebne informację.

Zachęcamy Was do polecenia naszego serwisu internetowego Waszym znajomym za co z góry dziękujemy.

Zapraszamy serdecznie do lektury i jak najczęstszych wizyt.