Przedszkole Alutka

"Rozwój autentycznej osobowości dziecka, może nastąpić tylko wówczas, gdy każde znajdzie warunki do swobodnej ekspresji w różnych dziedzinach swojego życia i twórczości”.

Celestyn Freinet

Co nas wyróżnia

Dowiedz się co nas wyróżnia i dlaczego warto wybrać Niepubliczne Przedszkole Alutka w Jaworzu.

Misja Przedszkola Alutka

"Dziecko rodzi się z potrzebą miłości i nigdy z niej nie wyrasta."

Celestyn Freinet

Wizja przedszkola

Wizja Niepublicznego Przedszkola Alutka w Jaworzu oparta jest na założeniach pedagogiki Celestyna Freineta, gdzie najważniejszy jest rozwój osobowości każdego dziecka!

Zajęcia dodatkowe

Niepubliczne Przedszkole Alutka w Jaworzu przygotowało dla naszych Maluszków szereg ciekawych zajęć dodatkowych.