Zdalne zajęcia wychowawczo dydaktyczne

dodano: 2020-04-02

W związku z zagrożeniem zarażenia koronawirusem Covid -19, Rząd RP podjął działania m.in w kierunku zamknięcia placówek oświatowych, na razie do WIELKANOCY. Jesteśmy w tej sytuacji zobligowani nadal działać zdalnie...

Drodzy Rodzice,
w związku z zagrożeniem zarażenia koronawirusem Covid -19, Rząd RP podjął działania m.in w kierunku zamknięcia placówek oświatowych, na razie do WIELKANOCY.

Jesteśmy w tej sytuacji zobligowani nadal działać zdalnie w zakresie realizacji zajęć wychowawczo-dydaktycznych, zajęć wczesnego wspomagania i zajęć kształcenia specjalnego.

W ostatnich dniach uruchomiliśmy skrzynki mailowe dla naszych pracowników, za pośrednictwem, których możecie się Państwo z nami komunikować. W najbliższych dniach na naszej stronie internetowej będziemy publikować materiały do pracy z dziećmi.

W miarę możliwości programy zajęć dydaktycznych dla przedszkola będą realizowanie zdalnie zgodnie z zaleceniami Ministra Edukacji.

Wszyscy znaleźliśmy się w trudnej sytuacji - zarówno Państwo jako rodzice jak i nasze przedszkole. Państwu na tę okoliczność w ramach wdrożonej pomocy przysługuje opieka na dziecko na czas zamknięcia przedszkola. Odpowiedni wniosek należy złożyć w ZUS.

W nowej i trudnej sytuacji życzmy sobie dużo wytrwałości i cierpliwości !
Przede wszystkim zdrowia !!!!