Planowane otwarcie placówki przedszkolnej

dodano: 2020-05-05

W związku z umożliwieniem przez Rząd RP wcześniejszego otwarcia placówek przedszkolnych, tj. od dnia 6 maja br., uprzejmie informujemy, że ze względu na trwającą sytuację epidemii nasze przedszkole pozostaje nadal zamknięte.

W związku z umożliwieniem przez Rząd RP wcześniejszego otwarcia placówek przedszkolnych, tj. od dnia 6 maja br., uprzejmie informujemy, że ze względu na trwającą sytuację epidemii zagrażającą zdrowiu i życiu wychowanków, ich rodzin oraz pracowników placówki, nasze przedszkole pozostaje nadal zamknięte.

Pragnę również nadmienić, że zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, wczesne wspomaganie i kształcenie specjalne, będą odbywały się nadal w formie zdalnej.

O terminie otwarcia naszej placówki zostaną Państwo poinformowani w osobnym komunikacie.

Dyrekcja Przedszkola