Rekrutacja przekierowanych dzieci z Gminy Jaworze

dodano: 2021-03-26

Na mocy umowy podpisanej z Urzędem Gminy w Jaworzu, nasze przedszkole realizuje zadanie publiczne pod nazwą "Zapewnienie dzieciom w wieku przedszkolnym, zamieszkałym na terenie gminy Jaworze, prawa do korzystania z wychowania przedszkolnego w niepublicznym przedszkolu."

Ze względu na zamknięcie placówki do 09 kwietnia 2021, uprzejmie prosimy o przesyłanie na pocztę naszego przedszkola skanu decyzji otrzymanej z Urzędu Gminy o możliwości realizowania wychowania przedszkolnego w naszym przedszkolu.

Prosimy również o pobranie ze strony naszego przedszkola karty zgłoszenia dziecka do przedszkola i przesłanie wypełnionej drogą mailową na adres: poczta@przedszkolealutka.pl.

Ewentualne pytania prosimy kierować pod numer tel.: 536 863 430.