Aplikacja STOP COVID ProteGO Safe!

Wszystko w Twoich rękach – pobierz, zainstaluj i korzystaj z aplikacji STOP COVID - ProteGO Safe! Aplikacja STOP COVID - ProteGO Safe jest dobrowolna, bezpłatna i bezpieczna. To realna pomoc dla nas wszystkich. Dzięki niej bezpiecznie wrócimy do w pełni normalnego życia.

STOP COVID - ProteGO Safe!

Aplikacja STOP COVID - ProteGO Safe jest dobrowolna, bezpłatna i bezpieczna.

To realna pomoc dla nas wszystkich. Dzięki niej bezpiecznie wrócimy do w pełni normalnego życia. To także realna pomoc w sytuacji zakażenia koronawirusem.

Ważne, aby korzystało z niej możliwie najwięcej osób.

Zachęć znajomych do pobrania, zainstalowania i korzystania z aplikacji.

Pokonajmy razem koronawirusa!

Aplikacja STOP COVID - ProteGO Safe pomaga w bezpiecznym wychodzeniu z najostrzejszych obostrzeń związanych z pandemią. Informuje o potencjalnym zagrożeniu zakażenia koronawirusem.

Powiadomienia o możliwym kontakcie z koronawirusem

Aplikacja powiadamiania o możliwym kontakcie z koronawirusem. Gdy użytkownik, z którym miałaś/miałeś kontakt zachoruje, otrzymasz odpowiednie powiadomienie.

Więcej informacji.

Plik(i) do pobrania

Klauzula informacyjna (plik pdf - 121 kB)