Aktualności i wydarzenia

2020-05-07

Zarządzenie Wójta Gminy Jaworze dot. zamknięcia przedszkoli

W dniu 06.05.2020 Wójt Gminy Jaworze opublikował zarządzenie w sprawie zamknięcia przedszkoli.

2020-05-05

Planowane otwarcie placówki przedszkolnej

W związku z umożliwieniem przez Rząd RP wcześniejszego otwarcia placówek przedszkolnych, tj. od dnia 6 maja br., uprzejmie informujemy, że ze względu na trwającą sytuację epidemii nasze przedszkole pozostaje nadal zamknięte.

2020-04-26

Zdalne zajęcia wychowawczo dydaktyczne przedłużone do 24 maj

Decyzją Rządu RP placówki przedszkolne pozostają nadal zamknięte do 24 maja 2020. W związku z tym w dalszym ciągu prowadzimy zajęcia wychowawczo dydaktyczne zdalnie.

2020-04-14

Zdalne zajęcia wychowawczo dydaktyczne przedłużone

Decyzją Rządu RP placówki przedszkolne pozostają nadal zamknięte. W związku z tym w dalszym ciągu prowadzimy zajęcia wychowawczo dydaktyczne zdalnie.

2020-04-02

Zdalne zajęcia wychowawczo dydaktyczne

W związku z zagrożeniem zarażenia koronawirusem Covid -19, Rząd RP podjął działania m.in w kierunku zamknięcia placówek oświatowych, na razie do WIELKANOCY. Jesteśmy w tej sytuacji zobligowani nadal działać zdalnie...

strona: 4 z 6